
від 11 712 ₴
Кухонний куток "Софія-2" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невеликий, компактної конструкції, він складаються з кутка, столика і табуреток з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Кольорова гамма:

Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
Кожні додаткові 10 см кутка вартують 600грн.
Параметри: 150 х 110 см вiд кута .
Довжина лавки:
Матерiал - вiльха.
Характеристики:
Кухонний куток Софія 2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі Орбіта |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Стан | Новий |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Габаритні розміри куточка | |
| Висота сидіння кутового дивана | 450 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 890 мм |
| Глибина сидіння куточка | 330 мм |
| Глибина куточка | 1100 мм |
| Довжина куточка | 1500 мм |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Розкладний стіл | Ні |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| дерево | Вільха |