





8 828 ₴
Диван Кубик – комфортна, компактна модель дивана для дитячої кімнати. Має зручне спальне місце та короб для речей під сидінням.
Механізм розкладки дивана Книжка – найнадійніший, міцний, дуже зручний, практичний та легко перетворює диван на комфортне ліжко для щоденного сну.
Переваги моделі:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Розміри:
Доступні кольри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Книжка |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Вид меблів | Диван |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Вікова група | Для дітей |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота з урахуванням спинки | 68 см |
| Висота посадкової частини дивана | 50 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 68 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | меблевий щит |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Вбудований столик | Ні |
| Вбудований бар | Ні |
| Декоративна полка | не передбачена |
| Коліщата | Так |
| Функція релакс | Немає |
| Наявність спинки | Так |
| Пуфік | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дивану | 100 м |
| Глибина дивану | 75 |
| Обивний матеріал | Текстиль |