



від 12 719 ₴
Ліжко Моллі - дуже елегантне та неймовірно красиве ліжко, яке повністю підійде для Вашої неординарної спальні. Воно принесе з собою комфорт та радість, світлість та затишок у будь-яке приміщення. З цим виробом кожен стане трохи щасливішим.Бортик безпеки та два висувні ящики входять у вартість та створені для вашої зручності та безпеки.
Технологія виробництва та якість перевірено роками, тому безсумнівно – це надійний виріб.
Матеріал – екологічно чистий масив бука, що характеризується своєю міцністю, надійністю та довговічністю.
Покриття – сертифіковані матові лаки, безпечні для Вас та Ваших дітей.
Каркас (основа) – гнуті ламелі ортопедичні, покриті лаком, які будуть надійною основою під матрац (ширина - 5,3см, крок між ламелями - 4 см).
Виробник, на Ваш вибір може пофарбувати ліжко або покрити лаком будь-якого кольору, це дозволить Вам підібрати модель, що стане родзинкою дитячої або спальної кімнати та підкреслить вдало підібраний дизайн.
Матерiал: натуральне дерево - масив бука
Розмiри спального мiсця: 80×190 см
Габаритнi розмiри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Комплектація ортопедичним підставою | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Основа | Ламелі |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Розміри рекомендованого матраца | 80х190 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | односпальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Колір | Дуб крафт золотий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб |
| Комплектація ліжка | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Так |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Довжина ліжка | 199 см |
| Ширина ліжка | 87 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | натуральне дерево |
| Ізніжжя ліжка | натуральне дерево |
| Каркас ліжка | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики ліжка | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Наявність ботика безпеки | Да |