




4 209 ₴
Тумба приліжкова Бостон низ від української меблевої фабрики Дрімка - це тумба з висувним ящиком на підшибникових направляючих і відкритою полицею, де завжди зручно покласти книгу, смартфон або ТВ-пульт. Тумба виготовлена з натурального масиву дерева бук, який буде служити Вам довговічно, зберігаючи свій прекрасний зовнішній вигляд та натуральність. Відсутність фурнітури надає тумбі стильного дизайну, а поєднання меблевого елемента з одним з дерев'яних ліжок цього ж виробника, що широко представлені на нашому сайті, створить гарний спальний гарнітур, який стане родзинкою Вашої кімнати.
Виробник пропонує широкий вибір кольорів лаків та фарб, якими можна покрити фасад та корпус тумби Бостон низ. Тому Ви зможете підібрати для себе тумбу, що стане розкішним доповненням дизайну Вашої спальні або дитячої кімнати.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри тумби:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Бук, Венге |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал | |
| Порода дерева | Бук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге |