



17 411 ₴
Комод Бостон 3.2 від українського виробника меблів Дрімка - це класична модель комода, що оснащена трьома широкими та двома невеликими висувними ящиками на телескопічних направляючих. Одяг, навчальні чи робочі матеріали або інша Ваша улюблена річ знайде своє зручне місце в такому місткому комоді. Цікаві заглиблення у верхній частині краю фасадів дозволяють відкривати ящики без додаткової фурнітури, що надає комоду стильного вигляду.
Комод Бостон 3.2 виготовлений із масиву дерева бука, корпус та фасади покриті екологічно безпечним лакофарбовим матеріалом європейського виробництва. Також Ви можете обрати свій колірний варіант покриття комода (спектр кольорів лаків та фарб представлений на нашому сайті), що дозволить створити справді меблеву родзинку в дизайні кімнати.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Венге |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 91 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бук |
| Колір | Венге + білий |