






12 500 ₴
Вузька модель комода Бостон MINI від українського виробника меблів Дрімка ідеально підійде для невеликого простору або куточка в дитячій кімнаті, оскільки він має ширину 80 см. Такий комод стане справжнім помічником для зручного та акуратного розміщення одягу, робочих чи навчальних матеріалів та інших необхідних речей.
Комод Бостон MINI послужить довго зберігаючи свій стильний вигляд за рахунок міцних матеріалів з яких він виготовлений - масив бука, затонований екологічно безпечними лакофарбовими матеріалами, які на Ваш вибір широким колірним спектром представлені у виробника.
Комод оснащений трьома висувними ящиками на телескопічних направляючих Hafale, що витримують навантаження до 30 кг. У комплект входять м'які накладки для опор комода, щоб не пошкодити підлогове покриття.
Цікаві заглиблення на верхніх краях фасадів дозволяють відкривати ящики без додаткової фурнітури, що надає комоду легкої стильності.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 80 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бук |