



17 790 ₴
Одна з найкрасивіших моделей комоду у прованському стилі – це комод Венеція від українського виробника меблів Дрімка. Випуклі фасади, чотири висувні ящики на телескопічних направляючих, оформлені різьбленими позолоченими ручками - це елементи комода, що стануть справжньою прикрасою та родзинкою будь-якого інтер'єру.
Комод Венеція виготовлений із масиву дерева бука, корпус та фасади покриті екологічно безпечним лакофарбовим матеріалом європейського виробництва. Також Ви можете обрати свій колірний варіант покриття комоду (спектр кольорів лаків та фарб представлений на нашому сайті), що дозволить підкреслити особливий дизайн кімнати.
Поєднання комоду Венеція з дерев'яним ліжком і приліжковими тумбочками Венеція від фабрики Дрімка створить аристократичний спальний гарнітур.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бук |
| Колір | Горіх |