

16 778 ₴
Прямі фасади, чіткі лінії та стійкі підпірки – це характеристики комоду Монако від фабрики Дрімка, що виготовлений у класичному стилі. Дана модель відмінно впишеться в будь-якому інтер'єрі та стане стильним доповненням до спального гарнітуру. А за рахунок широкого вибору кольорів лаків і фарб, що пропонує виробник, Ви зможете вибрати для себе саме той колір або поєднання кольорів комода, що підкреслить стилістику Вашої спальної кімнати.
Комод Монако виготовлений з натурального дерева масиву бука, за рахунок чого він служитиме вам довгі роки, зберігаючи свій прекрасний зовнішній вигляд. Комод оснащений чотирма висувними ящиками на напрапляючих, фасади прикрашені довгастими ручками сріблястого кольору.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку/МДФ
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 91 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бук |
| Колір | Білий+Бук |