




33 454 ₴
Комод Леон від фабрики Дрімка - це один з елементів дизайнерського спального елементу Леон, в який входить ліжко та тумби. Особливий дизайнерський фасад комода з цікавою перфорованою поверхнею, виготовлений з масиву бука, поєднує натуральність і красу дерева з розкішним стильним дизайном. Корпус комода також виготовлений з натурального дерева, що надає міцності конструкції та надійності її експлуатації.
Виробник пропонує на вибір широку палітру кольорів лакофарбових матеріалів для покриття комоду, що дозволить Вам вибрати колір лаку відповідно до дизайну Вашої спальні.
Комод оснащений шістьма висувними ящиками на телескопічних направляючих, що розміщені у два ряди. Таке розміщення особливо зручне, щоб розкласти окремо чоловічу та жіночу білизну та одяг.
Матеріал виготовлення: натуральне дерево масив буку
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Бук |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 53 см |
| Ширина комода | 150 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бук |
| Колір | Бук + Венге |