




8 246 ₴
Тумба Леон - це елемент спального гарнітура Леон від фабрики Дрімка. Особливий дизайнерський фасад тумби з цікавою перфорованою поверхнею, виготовлений з масиву бука, поєднує натуральність і красу дерева з розкішним стильним дизайном. Корпус тумби також виготовлений з натурального дерева, що надає міцності конструкції та надійності її експлуатації.
Виробник пропонує на вибір широку палітру кольорів лакофарбових матеріалів для покриття тумби, що дозволить Вам вибрати колір лаку відповідно до дизайну Вашої спальні.
Тумба оснащена двома висувними ящиками на направляючих, прямі фасади без фурнітури.
Матеріал виготовлення: масив дерева бука
Габаритні розміри тумби:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Бук, Венге |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 43 см |
| Ширина тумби | 60 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал | |
| Порода дерева | Бук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге |