


5 106 ₴
Прямі фасади, чіткі лінії та стійкі підпірки - це характеристики тумби Монако приліжкової від фабрики Дрімка, що виготовлена в класичному стилі. Дана модель відмінно впишеться в будь-якому інтер'єрі та стане стильним доповненням до спального гарнітуру. А за рахунок широкого вибору кольорів лаків і фарб, що пропонує виробник, Ви зможете вибрати для себе саме той колір або поєднання кольорів тумби, що підкреслить стилістику Вашої спальної кімнати.
Тумба Монако виготовлена з натурального дерева масиву бука, за рахунок чого вона служитиме вам довгі роки, зберігаючи свій чудовий зовнішній вигляд. Тумба оснащена двома висувними ящиками на направляючих, фасади прикрашені довгастими ручками сріблястого кольору.
Матеріал виготовлення: масив дерева бука
Габаритні розміри тумби:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал | |
| Порода дерева | Бук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |