



5 284 ₴
Тумба приліжкова Венеція від української меблевої фабрики Дрімка - це розкішний меблевий атрибут у венеціанському стилі, що підкреслено опуклими фасадами з гарними різьбленими позолоченими ручками. Ще більшої розкоші тумба набуває завдяки аристократичному матеріалу, з якого вона виготовлена - масив бука, що характеризується довговічністю та стійкістю до зовнішніх пошкоджень. Тумба Венеція оснащена двома шухлядами на направляючих.
Виробник пропонує широкий вибір кольорів лаків та фарб, якими можна покрити фасад та корпус тумби Венеція. Тому Ви зможете підібрати для себе тумбу, що стане шикарним доповненням до дизайну Вашої спальні або дитячої кімнати.
Матеріал виготовлення: масив дерева бука
Габаритні розміри тумби:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дрімка |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Горіх темний |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 45 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Ширина тумби | 50 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Матеріал | |
| Порода дерева | Бук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Горіх |