

4 010 ₴
Вішак WIE83 СЕЛЕНА Гербор настінний – елемент модульної системи Selena від фабрики Gerbor-холдiнг для передпокою. Виготовляється із ламінованої ДСП. Обладнаний п'ятьма гачками.
Розміри: шир./вис./гл. – 83/154/5 см.
Меблі Селена представлені в ефектному колірному поєднанні ясен сніжний / дуб ансберг темний. Характеризуються строгими геометричними формами, розширеними бічними планками, металевими квадратними ручками SIRO з орнаментом та пластиковими ніжками EteraPlast.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колiр:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість гачків | 5 |
| Призначення | Для дому |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Настінна |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен сніжний / Дуб ансберг темний, Ясен сніжний / Сосна срібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1540 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Комплектація | |
| Підставка для стікаючої води | Ні |