


3 370 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ СЕЛЕНА GERBOR
Тумба для взуття BUT2D СЕЛЕНА Гербор дводверна – елемент модульної системи Selena від фабрики Gerbor-холдiнг. Виготовляється із ламінованої ДСП. Всередині кожного відділення встановлена одна полиця. Використовуються навісні петлі FGV.
Розміри: шир./вис./гл. – 83/45/43 см.
Меблі Селена представлені в ефектному колірному поєднанні ясен сніжний / дуб ансберг темний. Характеризуються строгими геометричними формами, розширеними бічними планками, металевими квадратними ручками SIRO з орнаментом та пластиковими ніжками EteraPlast.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колiр:

| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 830 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 450 мм |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен сніжний / Дуб ансберг темний |