





8 470 ₴
Комод 5S АНТВЕРПЕН 2 БРВ (ВМК) з п'ятьма шухлядами – елемент модульної системи Antverpen 2 від фабрики ВМК-Україна.
Розміри: шир./вис./гл. – 100/100/40,5 см.
Меблі Антверпен представлені у світлому, майже білому відтінку ясен сніжний з контрастними стільницями в кольорі дуб морений. Характеризуються потужним корпусом та мініатюрними темними ручками.
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 100 см |
| Глибина комода | 40.5 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен сніжний / Дуб морений |