

6 300 ₴
Модульна система Коен 2 виготовлена в стилі сучасної класики, що дозволяє створити бездоганний, розкішний інтер‘єр кімнати. Плавні лінії фасадів, відсутність зайвих деталей, красивий і благородний колір всього меблевого гарнітуру подарують Вам спокій і задоволення. Набір меблів складається з елементів за допомогою яких можна меблювати спальню, вітальню або ж їдальню. Колір корпусу системи Коен 2 ― сосна арізонська, фасади цієї системи з ДСП кольору ― дуб корабельний.
Тумба під ТВ РТВ_RTV2S N Коен 2 є елементом модульної системи Коен 2. Це функціональний елемент меблів, на якому зручно розмістити телевізор і невелику техніку для ТВ-системи. Тумба, виконана в мінімалістичному стилі, буде органічно виглядати в сучасному інтер'єрі. Вона має двi висувнi шухляди та одну вiдкриту нiшу.
Матерiал:
Розмiри:
Колiр: Сосна аризонська/Дуб корабельний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Кронштейн для настінного кріплення телевізора | Ні |
| Поворотна стільниця для обертання телевізора | Ні |
| Полиця | 2 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 445 мм |
| Глибина тумби | 565 мм |
| Ширина тумби | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ніжки | ДСП |
| Полиці | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Наявність технологічного отвору | 2 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Сосна арізонська / Дуб корабельний |
| Форма тумби | пряма |