


8 961 ₴
Комоди - це багатофункціональні меблі, які не займають багато місця, але при цьому дозволяють вмістити в себе багато речей. Саме тому такий елемент меблів просто необхідність в кожному будинку.
Дерев'яний комод Балі від виробника Mebigrand, зможе відмінно розміститися як в спальній кімнаті, дитячій, вітальні, так і передпокої. Комод шириною 101 см, порадує Вас своєю практичністю і функціональністю. «Балі» має гарний спокійний дизайн, зручні приховані ручки, може бути виконаний в різних варіантах фарбування.
Комод з натурального дерева «Балі» виготовляється з масиву сосни - міцного і надійного дерева, яке прослужить Вам довгі роки. Основа шухляд: ДВП. Матеріал покриття: лак, фарба.
Матерiал:
Покриття: фарба, лак.
Габаритнi розмiри:
Колір:

| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Виробник | Mebigrand |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 101 см |
| Глибина комода | 41 см |
| Висота комода | 88 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |