






23 184 ₴
Керамічний стіл Тіціано TML-1150 делікато грей + білий – це поєднання вишуканого дизайну та практичності. Його прямокутна форма гармонійно виглядає у сучасних інтер’єрах, а розкладний механізм із боковим розширенням дозволяє збільшувати довжину стільниці з 170 до 220 см, забезпечуючи комфорт для великих компаній.
Стільниця виконана з матової кераміки кольору делікато грей, що не лише привабливо виглядає, але й відрізняється високою міцністю, стійкістю до подряпин, температурних впливів та вологи. Білий металевий каркас додає витонченості й надійно підтримує конструкцію.
Матеріал основи: фарбований метал
Стільниця:
Ніжки:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 93 кг |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1700 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1700 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |