



25 337 ₴
Керамічний стіл Піно TML-1200 патагонія + чорний — стильний і практичний розкладний стіл із глянцевою керамічною стільницею. Його відтінок надає столу елегантного вигляду завдяки природним прожилкам, що поєднують нейтральні кольори.
Боковий механізм розкладки дозволяє збільшити довжину стільниці з 180 см до 240 см, забезпечуючи більше місця для гостей.
Матеріал основи: фарбований метал
Стільниця:
Ніжки:
Колір:
Вид:
Механізм:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 94 кг |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1800 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма стільниці столу | прямокутна |