

6 269 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОМБО СВІТ МЕБЛІВ
Ліжко Ромбо фабрики Світ меблів - один з модульних елементів меблів серії Ромбо. Корпус ліжка виконаний з ДСП в світлому кольорі зі структурою дерева - аляска. Фасади меблів серії Ромбо виготовляються з ДСП в комбінованому кольорі, який поєднує колір аляска зі структурою дерева і однотонний білий.
Затишок і комфорт із сучасною модульною спальнею Ромбо від Світ Меблів.
Немає нічого більш свіжого, чистого і благородного в інтер'єрі, ніж елементи білого кольору. У поєднанні з теплою деревної фактурою білі меблі створюють приголомшливий ефект і по-домашньому затишну атмосферу. Її можна поєднувати з будь-яким стилем, крім хіба що традиційної класики. Мінімалізм, лофт, кантрі, скандинавський, модерн - будь-який інтер'єр заграє новими фарбами, якщо доповнити його деревно-білими меблями Ромбо від українського виробника Світ Меблів.
Корпус: артвуд світлий (ДСП).
Фасади: артвуд світлий/білий (ДСП).
Ліжко комплектується каркасом "СМ". Матрац в комплект не входить, купується окремо.
Матеріал м'якої частини узголів'я - тканина.
Розміри:
Розмір спального місця: 120х200 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Наявність підйомного механізму | Ні |
| Розміри рекомендованого матраца | 120х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Ширина ліжка | 125 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП |
| Комплектація ліжка | |
| Підголів'я | Так |
| Узніжжя | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | тканина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Мир мебели |