


13 721 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОМБО СВІТ МЕБЛІВ
Шафа 4Д Ромбо фабрики Світ меблів - один з модульних елементів меблів серії Ромбо. Дана система складається з багатьох позицій, ознайомиться з якими Ви зможете на нашому сайті. Корпус шафи виконаний з ДСП в світлому кольорі зі структурою дерева - артвуд світлий. Фасади меблів серії Ромбо виготовляються з ДСП в комбінованому кольорі, який поєднує колір артвуд світлий зі структурою дерева і однотонний білий.
Модульна спальня Ромбо - новинка фабрики "Світ меблів" (Svit Mebliv), яка зарекомендувала себе, як виробник високоякісних меблів на ринку України. Продукція виготовляється на сучасному обладнанні, а різноманітність кольорів і дизайнів дозволить підібрати меблі на будь-який смак, і при цьому заощадити сімейний бюджет, адже не дивлячись на високу якість, меблі мають доступні ціни.
Спальня Ромбо має прості лаконічні форми, і виконана в світлих пастельних тонах, які прекрасно впишуться як в світлий, так і в темний інтер'єр спальні. Родзинка спальні Ромбо - вишукане ліжко з м'яким узголів'ям у вигляді ромбів.
Спальня складається з різних елементів, на нашому сайті представлені кілька різних за розмірами комодів і шаф, що дозволить підібрати максимально відповідний Вам варіант, так як всі позиції можна замовити окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | не передбачено |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Артвуд Світлий |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 10 |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |