


12 625 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АМЕЛІЯ
Шафа 3ДЗ є чудовим доповненням модульного спального гарнітуру Амелія від виробника Світ Меблів. Завдяки своїм габаритам у шафі зручно розмістяться всі елементи гарберобу та необхідні речі на кожен день.
Модульна спальня Амелія від українського виробника Світ Меблів створить гармонійний і затишний інтер'єр вашої спальні. Завдяки сучасному стилю, колірній гамі та дизайну комплект спальні Амелія створює єдиний естетичний образ і додає розкіш і затишок вашому простору відпочинку!
Спальня Амелія у кольорі білого глянцю виглядає неймовірно розкішно. Дизайн виконано в єдиному стилі, всі фасади та корпус білого кольору. Єфектності додають чорні елементи фурнітури у вигляді дугоподібних ручок та напольних кріплень меблевих елементів спальні, а також декорування фасадів вертикальними лініями, що присутнє на кожній частині спального модуля Амелія. Кожен елемент доповнює один одного, створюючи максимально комфортну та затишну атмосферу. Велика чотиридверна шафа та місткий комод дозволять розмістити всі Ваші речі гардеробу та предмети побуту, без яких неможливо обійтися щодня.
Якщо Вам до вподоби білий дизайн, що надає легкості, розкошу та витонченості інтер'єру, тоді спальний гарнітур Амелія точно не залишить Вас байдужим!
Матеріал виготовлення:
Колір
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | дзеркало, МДФ |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Полиця для білизни | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип передпокою | модульна |