


4 337 ₴
Стіл обідній Портленд-2, розкладний Модуль Люкс стане чудовим доповненням до загального дизайну Вашої кухні чи вітальні.
Дана модель виглядатиме стильно та вишукано в будь-якому інтер'єрі. Стіл практичний та приємний тактильно.
Матеріал виготовлення:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Країна виробник | Україна |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 695 мм |
| Ширина столу | 1130 мм |
| Висота столу | 755 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1130 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Висота кухонного столу | Немає |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Немає |
| Колір стола | Сірий |