


від 13 882 ₴
Про придбання таких меблів необхідно задуматися власникам невеликих квартир і приватних будинків. Диван Даніель-2 -це найкращий варіант. . Сон ніколи не буде комфортним, а відпочинок приємним, якщо в кімнаті не буде де і як слід розвернутися.
З огляду на те, що переважно такі моделі розташовуються в дитячих кімнатах, меблі повинні бути симпатичними, оригінальними і найголовніше - зручними.
Ширина – 940 мм
Довжина — 860-1860 мм
Висота — 850 мм
Спальне місце — 2030х600-1600 мм
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Данко |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 85 см |
| Довжина спального місця | 203 см |
| Ширина спального місця | 60.16 см |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Каркас дивану | фанера, ДВП |
| Підстава спального місця | ДСП, натуральне дерево |
| Підлокітник | натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон |
| Подушка спинки | синтепон |
| Спальне місце | термоповсть |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 94 |
| Довжина дивану | 86.186 м |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| ціна залежить від категорії тканини | 1 категорія |