


1 969 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ СОРЕНТО АНТРАЦИТ/ДУБ СОНОМА СОКМЕ
Настінна вішалка Соренто, шириною 75 см і глибиною 27 см. Складається з: штанги для вішалок з верхнім одягом, полиці для головних уборів і гачків. Виготовляються з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у кольорі антрацит. Належить до модульних меблів у передпокій Соренто, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
Матеріали:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Кількість гачків для одягу | 5 |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |