

1 376 ₴
Настінне дзеркало 600 Соренто, шириною 60 см. Належить до модульних меблів у передпокій Соренто, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Без рами |
| Колір | Сріблястий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 800 мм |