



2 577 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ СОРЕНТО АНТРАЦИТ/ДУБ СОНОМА СОКМО
Високий комод 1Д1Ш Соренто, шириною 60 см і глибиною 37 см. Складається з: шухляди і тумби з полицями всередині. Виготовляються з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у комбінацій кольорів: антрацит і дуб сонома. Належить до модульних меблів у передпокій Соренто, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
Матеріали:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | МДФ, ДСП |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глибина комода | 37 см |
| Висота комода | 105 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |