

1 169 ₴
Елегантне дзеркало для передпокою Ганновер - ідеальний акцент для вашого інтер'єру. Є частиною модульного передпокою Ганновер, що забезпечує гнучкість у комбінації елементів і дає змогу створювати функціональний і стильний простір, який ідеально відповідає сучасному інтер'єру коридору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Сріблястий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 844 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 580 мм |