


1 661 ₴
Тумба 2Д для взуття Ганновер представлена у двох елегантних кольорових варіантах. Варіант з переважанням кольору "антрацит" сподобається шанувальникам сміливих рішень і сучасних мінімалістичних інтер'єрів, де домінують суворі лінії та контрастні відтінки. Для тих, хто віддає перевагу більш природним і теплим кольорам, доступний варіант з домінуючим "дуб артизан", який привносить в інтер'єр затишок і природну гармонію.
Виготовлена з ламінованого ДСП класу E1, ця тумба безпечна для здоров'я, не містить шкідливих клейових складів і смол. Тумба 2Д складається з двох закритих секцій для зберігання взуття, а її верхня кришка може використовуватися як сидіння для комфортного взування. Завдяки глибині 34 см, тумба ідеально підходить для вузького коридору.
Тумба є частиною модульного передпокою Ганновер, що забезпечує гнучкість у поєднанні елементів та дозволяє створювати функціональний і стильний простір, ідеально відповідний сучасному інтер'єру коридору.
Матеріали:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Висота | 460 мм |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Тип тумби | пряма |
| Основні | |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Немає |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | тумба |
| Стан | Нове |