

2 640 ₴
Настінна вішалка Санремо шириною 94 см і глибиною 30 см. Містить: штангу для вішалок з верхнім одягом; полицю для головних уборів і гачки. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), з накладками МДФ, у кольорі дуб вікінг. Належить до модульних меблів у передпокій Санремо, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 3 |
| Комплектація | |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 940 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1230 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Розбірна конструкція | Ні |