


4 529 ₴
Стильний вузький комод 2Д2Ш Санремо в сучасному стилі, шириною 94 см і глибиною 34 см. Містить: дві шухляди на телескопічних направляючих і тумбу з полицями всередині. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), з фасадами МДФ, у кольорі дуб вікінг. Належить до модульних меблів у передпокій Санремо, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
Матеріали:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | МДФ, ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 94 см |
| Глибина комода | 34 см |
| Висота комода | 99 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |