

2 139 ₴
Настінне дзеркало Санремо шириною 94 см. Рама виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), з карнизом МДФ, у кольорі дуб вікінг. Належить до модульних меблів у передпокій Санремо, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Колір | Сріблястий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 940 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Висота | 820 мм |