
19 288 ₴
Стильний комплект меблів для передпокою Санремо в сучасному стилі, шириною 283 см і глибиною 36 см. Складається з 5 елементів: шафа з висувною штангою, полицею для головних уборів, двома шухлядами та відкритою секцією з полицями; тумба для взуття з двома закритими секціями; настінна вішалка зі штангою; комод з двома шухлядами та тумбою з полицями; і настінне дзеркало. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), з фасадами МДФ, у кольорі дуб вікінг. Меблі в передпокій Санремо модульні, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Матеріали:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип передпокою | модульна |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 2830 мм |
| Склад комплекту | |
| Шафа для одягу | 1 шт. |
| Тумба для взуття | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП, МДФ |
| Фасади | МДФ, ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 2830 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 2110 мм |