

17 198 ₴
Сучасна модульна стінка для вітальні Адель поєднує в собі стиль і функціональність, ідеально вписуючись у стиль модерн з елементами мінімалізму. Комплект шириною 276 см та глибиною 40 см включає вітрини зі скляними полицями, тумбу під телевізор та полицю для книг. Виготовлені з ламінованого ДСП класу E1, меблі є безпечними для здоров'я, оскільки не містять шкідливих клеїв та смол.
Виконана в елегантних кольорах "північне дерево" та "дуб крафт табако", стінка додасть вашому інтер'єру тепла та затишку, зберігаючи при цьому сучасний і витончений вигляд. Гармонійне поєднання відтінків робить її стильним акцентом у вітальні. Опційне підсвічування вітрин, доступне за додаткову плату, створить особливу атмосферу, м'яко освітлюючи простір увечері та додаючи меблям додаткового шарму та вишуканості.
Вітальня складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Стінка Адель модульна, що надає вам можливість самостійно налаштувати її комплектацію, створюючи ідеальне рішення для вашого інтер'єру.
Матеріали:
ВАЖЛИВО! За додаткову плату комплект може бути оснащено підсвіткою скляних полиць.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Пенал | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2760 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 1910 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1100 мм |
| Висота | 860 мм |