
14 132 ₴
Модульний комплект меблів у вітальню Стоун, шириною 324 см і глибиною 43 см. Стінка складається з: пенала з полицями; довгої тумби під телевізор; навісної секції з полицями і низького пенала. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у комбінації кольорів: шиншила сіра і дуб вікінг. Елегантна і сучасна, модульна стінка у вітальню Стоун сірого відтінку зі вставками що імітують дерево в кольорі дуб вікінг, стане невід'ємним акцентом у вашому інтер'єрі. Поєднання сірого і натуральної деревини створює гармонійний контраст, додаючи простору вишуканості та стилю. Кожен елемент цієї стінки продуманий до найдрібніших деталей, щоб поєднувати в собі функціональність та естетику. Модульна конструкція дає змогу вам легко адаптувати стінку під ваші потреби та вподобання, створюючи ідеальне рішення для зберігання, демонстрації предметів і організації простору. Стильна стінка Стоун не тільки естетично приваблива, але й практична, ідеально вписуючись у сучасний спосіб життя.
Стінка Стоун модульна, ви можете змінити цю комплектацію.
Вітальня складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Матеріали:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Шиншила сіра |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів | 4 шт. |
| Склад стінки | |
| Пенал | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3240 мм |
| Глибина стінки | 430 мм |
| Висота стінки | 1970 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1848 мм |