
22 225 ₴
Модульний спальний гарнітур Франческа поєднує елегантний дизайн з функціональністю, створюючи ідеальний інтер'єр для вашої спальні. Гарнітур виконаний у стильній комбінації білих фасадів, які надають комплекту легкості, і корпусу в кольорі "дуб вотан", що ефектно імітує текстуру натурального дерева. Виготовлені з ламінованого ДСП класу E1, ці меблі повністю безпечні для здоров'я, не містять шкідливих клейових складів і смол.
Комплект включає:
- Чотиридверна шафа з двома секціями, оснащеними штангою і полицею. Ця конструкція забезпечує зручне зберігання одягу та аксесуарів. В стандартній комплектації шафа оснащена двома відділеннями зі штангами і верхньою полицею, однак за необхідності ви можете додатково встановити полиці в одне або обидва відділення, що дасть можливість максимально адаптувати внутрішній простір шафи під ваші індивідуальні потреби.
- Двоспальне ліжко 160х200 см, яке забезпечує комфортний і повноцінний відпочинок. Витончені лінії і гармонійні відтінки ліжка роблять його центральним елементом гарнітура, надаючи спальні завершеного і стильного вигляду.
- Дві приліжкові тумби з шухлядами, які ідеально підходять для зберігання книг, розміщення ламп та інших необхідних дрібниць біля ліжка, забезпечуючи зручний доступ до речей і додаючи елемент порядку й затишку.
Гарнітур Франческа ідеально вписується в скандинавський стиль, завдяки своїм нейтральним відтінкам і чітким лініям, а також прекрасно поєднується з сучасними інтер'єрами, додаючи в них відчуття легкості й елегантності.
Модульна спальня Франческа надає широкі можливості для створення індивідуального рішення. Ви можете гнучко комбінувати її елементи, щоб сформувати ідеальний комплект, який відповідатиме розміру вашої спальні та вашим вподобанням, створюючи гармонійний і функціональний простір.
Ціну вказано за ліжко без основи під матрац (ламелі) і без матраца. Їх можна замовити окремо.
Розміри елементів спальні (шир*вис*глуб):
Ви можете змінити комплектацію спальні Франческа, додавши або замінивши елементи, щоб підібрати ідеальне рішення для вашого інтер'єру.
Матеріали:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сокме |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб вотан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Туалетний столик | Ні |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ніжки | ЛДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 205 см |
| Ширина ліжка | 171 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 89 см |
| Довжина спального місця | 215 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 200 см |
| Глибина шафи | 58 см |
| Висота шафи | 219 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 51 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Матрац | Ні |
| Комплект постільної білизни | Ні |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |