

3 842 ₴
Комод 3Ш Кантрі - від виробника МебліСервіс - практичний і місткий. Високоякісні матеріали та конструкція гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу направляючих навіть за інтенсивного використання. Комод має три висувних ящики, що забезпечує достатньо місця для зберігання різних предметів. Буде чудовим доповненням Вашої спальні.
Колір: Сірий/Мінерва
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Сірий |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 109 см |
| Глибина комода | 46.8 см |
| Висота комода | 80.8 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |