


14 901 ₴
Шафа-купе Кантрі - від виробника МебліСервіс - практична і містка. Високоякісні матеріали та конструкція гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу направляючих навіть за інтенсивного використання. Буде чудовим доповненням Вашої спальні.
Колір: Сірий/Мінерва
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Кількість розсувних дверей | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Корпус | ДСП |
| Двері | ДСП ламінована |
| Задня стінка | ДВП |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Довжина шафи-купе | 1784 мм |
| Глибина шафи-купе | 622 мм |
| Висота шафи-купе | 2173 мм |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Висувний ящик | 2 шт. |