

1 576 ₴
Дзеркало Кантрі - від виробника Меблі Сервіс - красивий та стильний елемент інтер'єру. Дзеркало має настінну конструкцію. Прямокутна рама навішується на стіну. Дзеркало сприяє візуальному розширенню простору та наповненню приміщення світлом. Чудово доповнить інтер'єр Вашої спальні.
Колір: Сірий/Мінерва
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому, Для офісу, Для ванної кімнати, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | ДСП |
| Колір | Сріблястий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1052 мм |
| Довжина | 1052 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 742 мм |