
8 270 ₴
Вітальня (стінка) з ДСП Адель Gerbor Попелястий/Антрацит
Вітальня АДЕЛЬ Гербор – практичний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у двох кольорах: дуб сонома/німфеа альба і попелястий/антрацит. Задня стінка виконана із ДВП 3 мм. Меблі характеризуються стильним лаконічним дизайном, ефектним поєднанням кольорів, пластиковими довгастими ручками Etera Plast та ніжками 60х60х25 SCHWIN. Використовуються навісні петлі HETTICH.
Стінка АДЕЛЬ Гербор складається з модулів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Попелястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів | 4 шт. |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Стелаж | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Ні |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 2300 мм |
| Глибина стінки | 360 мм |
| Висота стінки | 1910 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Декоративні елементи | скло |