

8 020 ₴
Вітальня (стінка) з ДСП Венді Gerbor Дуб крафт золотий/чорний
Вітальня Венді Гербор – сучасний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у кольорі дуб крафт золотий/чорний; задня стінка – ДВП 3 мм чорного кольору. Характеризується стильним лаконічним дизайном, ефектним контрастом кольору і відсутністю класичних ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль меблів. Використовуються навісні петлі HETTICH, універсальна підвіска ETERA PLAST, що регулюється, і система відкривання HETTICH PUSH to OPEN MAGNET легким натисканням на фасад.
Стінка Венді Гербор складається з модулів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів | 3 шт. |
| Склад стінки | |
| Пенал | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Ні |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1950 мм |
| Глибина стінки | 370 мм |
| Висота стінки | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Декоративні елементи | скло |