

8 860 ₴
Вітальня ЕЛЛІС Гербор бетон стайл/бетон темний – практичний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП у кольорі бетон стайл/бетон темний; задня стінка – ДВП 3 мм. Характеризується стильним лаконічним дизайном, ефектним контрастом кольору та текстури та відсутністю класичних ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль меблів. Використовуються підвісні петлі HETTICH та система відкриття HETTICH PUSH to OPEN MAGNET легким натисканням на фасад.
Стінка ЕЛЛІС Гербор бетон складається з модулів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Бетон, Бетон темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів | 3 шт. |
| Склад стінки | |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Ні |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1400 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Декоративні елементи | скло |