

8 860 ₴
Вітальня (стінка) з ДСП Елліс Gerbor Кашемір/Дуб артизан
Гостиная ЭЛЛИС Гербор бетон стайл/бетон темный – практичный мебельный комплект в гостиную от фабрики Gerbor-холдинг. Производится из ламинированной ДСП в цвете бетон стайл/бетон темный; задняя стенка – ДВП 3 мм. Характеризуется стильным лаконичным дизайном, эффектным контрастом цвета и текстуры и отсутствием классических ручек, что подчеркивает минималистичный стиль мебели. Используются подвесные петли HETTICH и система открытия HETTICH PUSH to OPEN MAGNET легким нажатием на фасад.
Стенка ЭЛЛИС Гербор бетон состоит из модулей:
Характеристики:
Материал изготовления:
Габаритные размеры:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір, Дуб артезіан |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів | 3 шт. |
| Склад стінки | |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Ні |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1400 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Декоративні елементи | скло |