

9 990 ₴
Вітальня НЕО Гербор – практичний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у двох кольорах: дуб крафт золотий/бетон стайл і дуб ліворний/бетон темний. Задня стінка виконана із ДВП 3 мм сірого кольору. Використовуються навесні петлі HETTICH.
Меблі характеризуються стильним лаконічним дизайном, простими геометричними формами, відсутністю класичних ручок та можливістю дзеркального монтажу для адаптації під будь-яке планування простору. Відмінно підійдуть для облаштування невеликої вітальні.
Стінка НЕО Гербор складається з модулів:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Бетон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Ні |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1900 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |