


9 310 ₴
Вітальня РЕМО Гербор компактний меблевий комплект у вітальню від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у кольорі: дуб-ремо світлий/антрацит; дно ящиків та задня стінка ДВП 3 мм у кольорі дуб сонома. Характеризується лаконічним дизайном із чіткими геометричними формами та зручними пластиковими ручками PalMet SCHWIN. Використовуються навісні петлі HETTICH та кулькові напрямні для повного висунення HAFELE.
Розміри: шир./вис./гл. - 190/200/43 см.
Стінка РЕМО Гербор складається з модулів:
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри стінки:
Купити меблі для вітальні Ребека Плюс Gerbor можна лише комплектом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб санремо, Антрацит |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів | 3 шт. |
| Склад стінки | |
| Пенал | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1900 мм |
| Глибина стінки | 430 мм |
| Висота стінки | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | скло |