


3 010 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОНДОН GERBOR
Вішалка WIE67 Лондон - від виробника Gerbor - красива та стильна. Допоможе заощадити Ваш вільний простір. Вішалка обладнана чотирма гачками для верхнього одягу. Буде чудовим доповненням Вашої передпокою.
Характеристики:
Комплектація:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Настінна |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 4 |
| Комплектація | |
| Ключниця | Ні |
| Підставка для стікаючої води | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Гачки | метал |
| Фасади | ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |