


3 700 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ЛОНДОН GERBOR
Тумба KOM2D1S Лондон - від виробника Gerbor - стильна та практична. Тумба містить одну скриньку та одне закрите відділення. За двома дверцятами розташовані дві полиці. Тумба встановлена на пластикових ніжках Etera Plast. Застосовуються петлі SLIDE-ON HETTICH та кулькові напрямні для повного висунення HAFELE. Відмінно доповнить інтер'єр Вашої передпокою.
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Кашемір |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 94 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |