


3 120 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛОНДОН GERBOR
Тумба KOM2S ЛОНДОН Гербор із двома ящиками – елемент модульної системи London від фабрики Gerbor-холдинг для передпокою. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм в ефектному поєднанні кашемір/антрацит. Задня стінка та дно ящиків виконані з ДВП 3 мм сірого кольору. Використовуються кулькові напрямні для повного висунення HAFELE.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Габаритні розміри комода:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Кашемір |
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 670 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 490 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Сидіння для взування | Ні |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |