


7 210 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛОНДОН GERBOR
Шафа SZF4D/90 ЛОНДОН Гербор чотиридверний - елемент модульної системи London від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм в ефектному поєднанні кашемір/антрацит. Задня стінка виконана із ДВП 3 мм сірого кольору. За верхніми дверима знаходиться штанга для вішалок. У нижньому відділенні розташована одна полиця. Використовуються петлі SLIDE-ON HETTICH. Меблі Лондон характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, пластиковими ніжками EteraPlast та гладкими фасадами без ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль колекції.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Матеріал:
Колір: Кашемір/Антрацит
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2220 мм |
| Виробник | Gerbor |
| Глибина | 600 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит, Кашемір |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Антресоль | Ні |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Ні |