

2 660 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ ЛОНДОН GERBOR
Дзеркало LUS90/110 ЛОНДОН Гербор настінний – елемент модульної системи London від фабрики Gerbor-холдинг. Виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм у кольорі кашеміру. Навішується на стіну як вертикально, і горизонтально. Меблі Лондон характеризуються прямими та чіткими лініями, правильними геометричними формами, пластиковими ніжками EteraPlast та гладкими фасадами без ручок, що підкреслює мінімалістичний стиль.
Характеристики:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Для дому |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 900 мм |